HLEDAT
MENU
Goldring Ethos

Goldring Ethos

Goldring Ethos od tejto spoľahlivej značky Goldring je u nás k dispozícii za skvelú cenu. Získajte skvelé produkty ako tento za skvelé ceny. Goldring Ethos aktuálne v akcii od 999 €

999 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Goldring Ethos - Generátor Goldring GOL-1 je srdcom novej prenosky Goldring Ethos. Tento generátor bol pôvodne vyvinutý ešte v začiatkoch vinylového ošiaľu a bol uznávaný najmä kvôli svojej nízkej frekvenčnej odozve. Práve teraz ho vývojári z Goldring výrazne inovovali, aby mohol znova obhájiť svoju reputáciu svetovej triedy. Hrot prenosky je prepojený s generátorom pevnou, ale napriek tomu ľahkou zliatinovou chvejivkou, ktorá úplne zachováva presnosť informácií zosnímaných hrotom. Chvejivka prenosky Goldring Ethos je o niečo dlhšia ako v pôvodnom prevedení, čo má však dvojitý efekt na výkon prenosky. Na jednej strane sa tým zlepšuje prevádzková výška celého aparátu, čím je možné jednoduché prispôsobenie sa prenosky možným nerovnostiam povrchu nie úplne perfektne vylisovaným platní. Na strane druhej sú cievky v prenoske vystavené menším náporom, čím je možné zlepšiť snímaciu schopnosť a stabilitu prenosky. Vylepšený generátor GOL-1 je uložený v presne vylisovanom tele z hliníka, ktorý sa používa aj v leteckom priemysle práve z toho dôvodu, že je veľmi ľahký a pevný. Celé telo prenosky Goldring Ethos bolo skonštruované tak, aby bolo ľahké a zároveň aby bol prenos energie cez prenosku čo najrýchlejší. Celé telo prenosky je taktiež eloxované vďaka čomu má táto prenoska nádherný vzhľad, ale taktiež sa vďaka eloxácii podarilo dosiahnuť veľmi tvrdú konštrukciu tela čím sa ešte viac zrýchlil prenos energie. Konštrukcia: Profil hrotu: pozdĺžny diamant (line-contact) Rozmery hrotu: 8 x 35 µm (0,3 x 1,4 mil) Cievka: zliatina hliníka Materiál vinutia cievky: bezkyslíkatá meď Počet vinutí na kanál: 32 Typ armatúry: krížová (s nízkou hmotnosťou) Magnet: neodýmiový Model generátora: GOL.1 Materiál tela prenosky: hliník používaný v leteckom priemysle Vymeniteľnosť hrotu: vymeniteľný výrobcom Prenosová charakteristika: Frekvenčný rozsah: 10 Hz – 32 kHz Frekvenčná odozva: ± 2 dB (35 Hz - 20 kHz) Súbeh kanálov: < 1 dB pri 1 kHz Presluchy medzi kanálmi: > 30 dB pri 1 kHz Citlivosť: 0,5 mV ± 1 dB pri 1 kHz (5 cm / s) Vertikálny snímací uhol: 20° Elektrická charakteristika: Vstupný odpor: 100 Ω Vstupná kapacita: 100 – 1000 pF Vnútorná indukčnosť: 7,5 µH Vnútorný odpor: 4 Ω Mechanická charakteristika: Váha prenosky: 7,7 g Celková váha (so skrutkami): 8,5 g Rozostup skrutiek: 12,7 mm Prevádzkový prítlak na hrot: 1,5 – 2,0 g (1,75 g spravidla)

1095.00

Názov:
Goldring Ethos
Výrobca:
SKU:
AH0046AHSK

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Ifmusic.sk si môžete vybrať kvalitné hudobné nástroje. Vyberte si zo širokej ponuky hudobných doplnkov a urobte si radosť kúpou novej gitary, bicích nástrojov, dychových nástrojov na Ifmusic.sk. Máme pre vás moderné hudobné nástroje za skvelé ceny. Neustále pre vás aktualizujeme produkty a ceny. Nákup online na Ifmusic.sk vám ušetrí čas aj peniaze.
Vyberajte z ponuky
37059
produktov
970
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Ifmusic.sk